ADP160AUJZ-2.3-R7 Power Management (PMIC) In Stock IC REG LINEAR 2.3V 150MA TSOT5 SOT 23 5 Thin, TSOT 23 5 Buy Electronics Compo
Note de la boutique :4.6
(3 avis)
Attributs
Montage en SurfaceType de montage
Voltage Regulators Linear, Low Drop Out RegulatorsApplication fonctionnelle
ADP160AUJZ-2.3-R7Numéro de Type
ChinaPoint d'origine
OriginalMarque nom
SOT 23 5 Thin, TSOT 23 5Packaging
Series:Power Management (PMIC)
Describe:IC REG LINEAR 2.3V 150MA TSOT5
Number of Regulators:1
Current Output:150mA
Current Quiescent (Iq):1.25
Caractéristiques du produit
Type de montage
Montage en Surface
Application fonctionnelle
Voltage Regulators Linear, Low Drop Out Regulators
Numéro de Type
ADP160AUJZ-2.3-R7
Point d'origine
China
Marque nom
Original
Packaging
SOT 23 5 Thin, TSOT 23 5
Series
Power Management (PMIC)
Describe
IC REG LINEAR 2.3V 150MA TSOT5
Number of Regulators
1
Current Output
150mA